V petek 9. krog Lige Telemach - v Šoštanj pride Zlatorog Laško

ELE 4. december, 2014
218
V petek 9. krog Lige Telemach - v Šoštanj pride Zlatorog Laško

V soboto se bo ob 19.00 uri v športni dvorani šoštanj odigrala tekma 9. kroga Lige Telemach. Domača Elektra bo gostila trenutno petouvrščeno ekipo Zlatorog iz Laškega. Elektra je odločena prekiniti negativni niz, zato se nam obeta več kot zanimivo srečanje dveh lokalnih ekip, ki že vrsto let nastopata v prvi ligi.


Elektra še vedno išče pravo igro, ki bi prinesla težko pričakovano zmago v letošnji sezoni. Zdi se, da fantje potrebujejo več podpore navijačev na tribunah, ki bi lahko tokrat kot šesti igralec bili ključni na poti k prvemu vidnejšemu uspehu v tej sezoni. Skalp Zlatoroga bo vse prej kot lahka naloga, a se tegav varovanci Jerneja Kobaleta še kako zavedajo in tudi proti dokaj močni zasedbi iz Laškega napovedujejo borbo do zadnjih atomov moči. Seveda si tudi mi želimo uspeha naše ekipe, zato srčno upamo, da se bo v soboto, 06.12.2014 ob 19.00 uri zbralo lepo število domačih navijačev in da nam bo skupaj uspelo. Domači trener Kobale meni, da bodo tudi tokrat odločale malenkosti v zaključku tekme, ter dodaja, da upa, da bo sreča tokrat na njihovi strani. Spomnimo naj, da je Elektra v prejšnjem krogu po odlični tekmi v Domžalah nesrečno klonila proti ekipi Helios Suns, krog pred tem pa pred domači gledalci ni uspela v zaključku tekme držati tempo z Rogaško.

 

Mi bomo navijali za naše fante, ker verjamemo, da nam bo skupaj uspelo!!!

Prideš tudi ti??


VABLJENI VSI!!! PRIDITE IN SPODBUJAJTE NAšE FANTE!!! ZMAGAJMO SKUPAJ!!!

Iskanje