V boju za obstanek v Ligi Telemach bo člansko ekipo Elektre vodil Vladimir Rizman

ELE 13. marec, 2014
136

UO KK Elektra se je sporazumno dogovoril z dosedanjim trenerjem članske ekipe Ivanom Smiljaniæem o njegovi zamenjavi z mesta glavnega trenerja članske ekipe. Od ponedeljka 10. marca 2014 je glavni trener članske ekipe KK Elektra šoštanj Vadimir Rizman. 


Ob sklenjenem dogovoru je predsednik KK Elektra, Peter šlutej izjavil:

»V KK Elektra smo se sporazumno dogovorili, da bo člansko ekipo v bodoče vodil domači trener Vladimir Rizman. Menim, da je Vladimir Rizman v dani situaciji najboljša izbira za dvig rezultatske krivulje; ima dovolj znanja, bogate igralske izkušnje, dobro pozna razmere v klubu ter igralce, je željan dokazovanja in se ne boji velikega izziva, ki je pred njim. Nadejamo se novih zmag in uresničitev pred sezono zadanega cilja, ki je obstanek v Ligi Telemach. Dosedanjemu trenerju članske ekipe Ivanu Smiljaniæu se zahvaljujemo za njegovo delo s člansko ekipo in mu želimo srečo pri njegovem nadaljnjem trenerskem delu.«  

Ob sklenjenem dogovoru je trener Vladimir Rizman izjavil:

»Zahvalil bi se vodstvu kluba za izkazano zaupanje in dano priložnost. Zaupam v to ekipo in verjamem, da lahko dosežemo zastavljeni cilj, ki je obstanek v ligi. Časa za spremembe ni veliko, zato nas čaka veliko dela. Upam, da bo delo prejšnjega trenerja in moje delo, prineslo željeni rezultat.« 

Iskanje