Uspeh mlajših selekcij

ELE 20. maj, 2008
202
Mlajše selekcije Košarkarskega kluba Elektra so v tem pomladanskem času zelo aktivne in hkrati tudi uspešne. Trenutno potekajo tekmovanja v kategorijah U12 in U14 ter kvalifikacije za U16 in U18. Velik uspeh so dosegli mladinci (U18) Elektre, ki so se v nedeljo po dolgem času ponovno uvrstili v 1. SKL za mladince. Prav tako je KK Elektra dosegla lep uspeh v Pokalu mladih.

Mlajše selekcije Košarkarskega kluba Elektra so v tem pomladanskem času zelo aktivne in hkrati tudi uspešne. Trenutno potekajo tekmovanja v kategorijah U12 in U14 ter kvalifikacije za U16 in U18. Velik uspeh so dosegli mladinci (U18) Elektre, ki so se v nedeljo po dolgem času ponovno uvrstili v 1. SKL za mladince. Čestitamo ekipo mladicev za ta velik uspeh, prav tako trenerjema Franciju Ruprehtu in Borutu Cerarju.

Košarkarska zveza Slovenije je v tekmovalni sezoni 2007/08 drugič organizirala tekmovanje za Pokal mladih, posebno točkovanje vseh klubov, sodelujočih v tekmovanjih mlajših starostnih kategorij. Pri moških klubih so v konkurenci 79 moštev prvo mesto osvojili ljubljanski Parklji, pri ženskah pa njihove "sosede", košarkarice Ježice. Največji napredek v primerjavi z minulo sezono je uspel Tinex Medvodam (moški) in Pivki (ženske).