TUDI LETOS VABILA NA REPREZENTANČNE PRIPRAVE

ELE 5. julij, 2021
147
TUDI LETOS VABILA NA REPREZENTANČNE PRIPRAVE
Tako kot lansko leto, ko so vabilo na priprave reprezentance SLOVENIJA U16 dobili kar trije Elektrini košarkarji, vabila prihajajo tudi letos. Na priprave reprezentance SLOVENIJA U16 sta vabljena Tadej Kumer in Filip Razdevšek, oba letnik 2005. S pripravami začenjata v ponedeljek, 5. julija. Tadej in Filip sta nosilca igre ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U17. Vabilo na priprave je prejel tudi Vid Borišek, letnik 2005, do lani košarkar Elektre, ki svojo košarkarsko pot nadaljuje pri Hopsih iz Polzele. Na priprave reprezentance SLOVENIJA U18 v košarki 3X3 so vabljeni Peter Aleksić Kladnik, Nik Ferenc in Tim Ferenc, vsi letnik 2003. Fantje so standardni trio ekipe Veterani 03, ki se v državnem prvenstvu košarke 3X3 udejstvuje že od leta 2015. Vabilo na priprave reprezentance SLOVENIJA U17 v košarki 3X3 sta prejela tudi preostala člana ekipe, ki ne prihajata iz Elektre, Luka Djuričić (Next Step Academy - Genova) in Črt Čabrilo (Slovan). Vsem fantom želimo obilo uspeha in uvrstitev na ožji seznam reprezentanc.

Iskanje