Tudi letos bodo na na OŠ v šaleški dolini potekale Šole košarke v organizaciji KK Elektra

ELE 31. avgust, 2011
121
Tudi letos bodo na na OŠ v šaleški dolini potekale Šole košarke v organizaciji KK Elektra

šola košarke predstavlja začetek v razvoju igralskega kadra. V to šolo se vključujejo osnovnošolski otroci, ki še nimajo osnovnega znanja iz te popularne in množične igre. Tu se prvič srečujejo z vsemi osnovami te igre in spoznavajo skupinsko delo. šolo košarke obiskuje več kot 100 otrok iz šaleške doline.


šola košarke ima v našem klubu že dolgoletno tradicijo. Vadba otrok je, za razliko od ostalih športnih klubov, povsem brezplačna. Vašemu otroku ponuja kvalitetno vadbo pod nadzorom usposobljenih trenerjev, druženje in zabavo s sovrstniki ter možnost pridobitve osnov znanja košarkarske igre.

Posameznikom, ki osvojijo osnovna znanja košarke, je omogočen prehod k mlajšim pionirjem ali pionirjem KK Elektra.

šole košarke se bodo letos izvajale na Oš šoštanj, Oš šmartno ob Paki, Oš šALEK, Oš LIVADA in Oš GORICA! Za predšolske otroke pa je organizirana MALA šOLA KOšARKE.

Vabljeni k obisku.

Več informacij o terminih vadbe in trenerjih dobite na spodnji povezavi.

šOLA KOšARKE

Iskanje