ELE 16. april, 2009
Trener Borut Cerar kandidat za osebnost meseca marca

Lokalni časopis Naš čas in radio Velenje že kar nekaj časa redno izbirata osebnost meseca. Med dvema kandidatoma za osebnost meseca marca je tudi trener članske ekipe KK Elektra, Borut Cerar. Pri opisu Boruta so v tedniku Naš čas zapisali ...

Trener Borut Cerar kandidat za osebnost meseca marca

Pri opisu Boruta so v tedniku Naš čas zapisali: "obetajoč košarkarski trener, Elektra se pod njegovih vodstvom uvrstila v finale letošnjega pokala".

V kolikor tudi vi menite, da si Borut Cerar zasluži naziv osebnost meseca marca v šaleški dolini, potem lahko zanj glasujete:

• preko kupona, ki je objavljen na zadnji strani tednika Naš čas,
  • preko telefonske številke 03/897-50-03 vsak dan malo pred 17. uri v okviru oddaje na radio Velenje.