Tokrat edino zmago dosegli mladinci Elektre

ELE 25. november, 2013
189

Minuli vikend znova ni bil najboljši za Elektro. Edino zmago so na gostovanju v Mariboru dosegli mladinci. Kadeti so doma izgubili z Zlatorogom, starejši pionirji pa so s porazom zaključili letošnjo sezono.

1.SKL za mladince

AKK Branik : Elektra šoštanj  67 - 87

16 - 26 15 - 21 19 - 19 17 - 21

24.11.2013 19:00

Dvorana: šD Lukna
Sodniki: David Maguša (Lenart), Nejc Krofl (Zagorje)

STATISTIKA

Izjava trenerja Dušana Maličeviæa:

Zadovoljen sem z zmago, še vedno pa ne z igro. Pred nami so odločilne tekme na katerih bomo morali odigrati veliko bolj čvrsto v obrambi in disciplinirano v napadu. Čestike fantom za doseženo zmago.

1.SKL za kadete

Elektra šoštanj : Zlatorog Laško  61 - 74

20 - 24 15 - 12 6 - 23 20 - 15

23.11.2013 10:00

Dvorana: šD šoštanj
Sodniki: Gašper Ločičnik (Gornji grad), Darjan Petz (Celje)

Praunseis 13, Kosi Tadej 11

STATISTIKA

Izjava trenerja Vladimirja Rizmana:

Po slabem začetku ... kar se nam ponavlja iz tekme v tekmo, smo dobro parirali favorizirani ekipi Laškega. Ob polčasu smo zaostajali samo 1 točko. Po znova slabem začetku 3. četrtine (12:0 delni rezultat za Laško) se nismo mogli več pobrati in vrniti v tekmo.

1.SKL za starejše pionirje

Primafoto Dravograd Koroška A : Elektra šoštanj  74 - 65

22 - 14 17 - 15 18 - 19 17 - 17

24.11.2013 10:00

Dvorana: šD Slovenj Gradec
Sodniki: Damjan Ilievski (Dravograd), Miran Praznik (Prevalje)

Stropnik 37, Ojsteršek 10, Žnidar Petelinšek 8

STATISTIKA

Izjava trenerja Tomaža Hermana:

Kljub izrazito favoriziranim domačinom, so moji fantje odigrali eno boljših tekem v sezoni. Pohvaliti moram vse, ki so stopili na parket.