TEKMOVANJA V PRETEKLEM TEDNU

ELE 13. december, 2021
141
TEKMOVANJA V PRETEKLEM TEDNU
U13 - Ta vikend so bile na delu štiri tekmovalne ekipe Košarkarskega kluba Elektra. V soboto, 11. decembra so v Hrastniku prvi na parket stopili fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U13. Ob 10. uri so se pomerili z vrstniki iz HRASTNIKA. Po tem, ko so z minimalnim vodstvom dobili 1. polčas, jim v drugem polčasu, kljub izjemni borbi vodstva ni uspelo zadržati.                                                                             1. čet             2. čet             3. čet           4. čet HRASTNIK                       59          19           13           16           11 ELEKTRA ŠOŠTANJ          51          22           11             9            9   U17 - Ob 14. uri, so na parket na Ptuju zasedli fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U17. Ekipa je že v prvem delu igre, po prvi četrtini so vodili z 12-35, nakazala, kakšen bi lahko bil razplet tekme. Zastavljenega so se držali in skozi celotno tekmo prevladovali na igrišču. Dobro igro so kronali s 101 doseženo točko.                                                                              1. čet             2. čet            3. čet            4. čet PTUJ                               50          12           10           15           13 ELEKTRA ŠOŠTANJ         101          35           15           23           28   U15 - Nedeljski košarkarski dopoldan so nam prvi popestrili fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15, ki so v domači, Športni dvorani Šoštanj gostili favorite, ekipo CEDEVITE OLIMPIJE. Sicer nepopolna domača ekipa se je odločila da renomiranemu nasprotniku, statusa favorita, ne prizna. Z odločno igro so dobili tako prvo, kot drugo četrtino in na odmor odšli s petimi točkami prednosti, 40-35 je bilo. Žal domači ob kratki klopi zaradi odsotnosti nekaterih igralcev v drugem polčasu, kljub požrtvovalni in borbeni igri prednosti niso uspeli zadržati. Zmago so si zasluženo priborili gostje.                                                                               1. čet            2. čet           3. čet              4. čet ELEKTRA ŠOŠTANJ           72          16           24           14           18 CEDEVITA OLIMPIJA         75          14           21           25           17   U19 - Košarkarski vikend so s tekmo v domači dvorani zaključili košarkarji ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U19, ki v sezoni 2021/22 še ne poznajo poraza. Ob 18. Uri so se pomerili s prav tako še neporaženo ekipo VRANI VRANSKO. Po razburljivem 1. polčasu, v katerem domači nikakor niso mogli zaustaviti naletov fizično dominantnejših košarkarjev iz Vranskega, so fantje v drugem polčasu strnili vrste in z agresivno defenzivno igro rezultatsko omejili nasprotnika, pri tem pa ohranili učinkovitost v napadu. Vztrajanje pri trdi obrambi je že v tretji četrtini postavilo stvari na svoje mesto, v zadnjem delu tekme pa samo še potrdilo zmago domače ekipe.                                                                             1. čet            2. čet             3. čet            4. čet ELEKTRA ŠOŠTANJ          86          17           26           21           22 VRANI VRANSKO             74          24           25           14           11   ČLANI - Članska ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ bo gostujočo tekmo s KOMENDO, ki je bila predvidena za to soboto 11. decembra, zaradi bolezni, odigrala 12. januarja 2022.   Vsem ekipam in trenerjem čestitamo za prikazano.   #MiSmoElektra

Iskanje