Tadej Horvat podaljšal pogodbo z KK Elektra

ELE 22. avgust, 2011
125
Tadej Horvat podaljšal pogodbo z KK Elektra

Danes je pogodbo z KK Elektra podaljšal, že skoraj popolnoma domači igralec, Tadej Horvat, ki si bo košarkarski kruh pri Elektri služil že četrto sezono zapored. 


Tadej je 24. letni in 195 cm visoki branilec, ki je v pretekli sezoni za barve Elektre dosegal 7.9 točk, 1.4 skoka in 1.5 podaj na tekmo. Kot igralec mlajših selekcij je bil tudi slovenski reprezentant v kategoriji pionirjev, kadetov in mladincev. Kot članski igralec pa ima za seboj že kar bogate izkušnje, saj je v svoji karieri igral za KK Bistrica, Rudar Trbovlje, Zlatorog Laško in kot že omenjeno, zadnje tri sezone za šoštanjsko Elektro.

Tadejev moto je; »Vsako trdo delo se poplača!«, kar pa je tudi ena izmed njegovih najpomembnejših karakteristik. Pripravljenost garati na igrišču,  borbenost, nepopustljivost in natančen met iz pol razdalje ter izza črte 6,75, so njegove najboljše značilnosti, zaradi katerih se bo Tadej imenitno vključil v člansko ekipo KK Elektra. 

Iskanje