ELE 24. februar, 2010
Spremembe v članski ekipi Elektra Esotech

V zadnjih nekaj dneh je v članski ekipi Košarkarskega kluba Elektra prišlo do določenih sprememb. Ekipo je na podlagi sporazumne prekinitve pogode zapustil igralec na poziciji centra, Luka Sjekloæa, danes pa je Košarkarska zveza Slovenije za člansko ekipo kluba registrirala ...

Spremembe v članski ekipi Elektra Esotech

Danes pa je Košarkarska zveza Slovenije za člansko ekipo kluba registrirala domačega igralca, Saliha Nuhanoviča, ki prav tako igra na poziciji centra. Salih Nuhanoviæ je bil do sezone 2005/06 igralec KK Elektra, nato pa je za tri sezone prestopil k ekipi Zlatoroga iz Laškega. To sezono je igral na Madžarskem za ekipo Debrecena, katero je pred nekaj dnevi zapustil in kot prost igralec zelo hitro našel skupni jezik z vodstvom KK Elektra za igranje v domačem klubu.

Naj omenimo še to, da je na lastno željo iz mesta pomočnika trenerja članske ekipe odstopil Franci Rupreht.

Več o tem kmalu ....