SLOVO OD MARKA KREMERJA IN MIHAELA LETONJE

ELE 6. marec, 2020
130
SLOVO OD MARKA KREMERJA IN MIHAELA LETONJE
Poslavljamo se od dveh mož, ki sta vsak na svojem področju pomembno vplivala na delo Košarkarskega kluba Elektra. Oba sta delu v klubu posvetila veliko svojega časa, a vsak na svojem področju.   Marko Kremer je več kot desetletje in pol svoj času namenil usmerjanju mladih v šport, natančneje v košarko. Deloval je kot trener Elektrine šole košarke v Velenju, predvsem na Osnovni šoli Livada. Občasno je deloval tudi kot trener v tekmvalnih ekipah mlajših starosnih kategorij. Zadnje slovo od Marka bo v soboto, 07. marca ob 13.00 uri na pokopališču v Podkraju   Mihael Letonje se je v Košarkarskem klubu Elektra udejstvoval kot košarkar, trener, kasneje pa kot funkcionar. Videvali smo ga v vlogah tehničnega vodje, člana disciplinske komisije, člana in vodje strokovnega sveta, člana nadzornega odbora in nazadnje kot športnega direktorja Košarkarskega kluba Elektra. Njegovo delo je bilo opaženo tudi izven kluba. Predsedoval je Združenju slovenskih košarkarskih prvoligašev, dve leti pa je bil tudi član Izvršnega odbora Košarkarske zveze Slovenije. Zadnje slovo od Mihaela bo v soboto, 07. marca ob 15.00 uri na pokopališču v Podkraju. . Svojcem obeh preminulih izrekamo globoko sožalje.   Košarkarski klub Elektra

Iskanje