ELE 4. november, 2004
Sezonske vstopnice Elektre
Košarkarski klub Elektra za sezono 2004/05 nudi vsem ljubiteljem košarke možnost nakupa sezonskih vstopnic za vse domače prvenstvene in pokalne tekme. Cena vstopnice ...

Sezonske vstopnice Elektre

Cena vstopnice za enkratni obisk tekme znaša 700 SIT za odrasle ter 350 SIT za dijake in študente. Osnovnošolci in predšolski otroci imajo prost vstop.

Cene sezonskih vstopnic 2004/05 znašajo:

• za odrasle: 6.000 SIT;
  • za dijake in študente: 3.000 SIT;
  • za člane Športnega društva Premogovnik Velenje in za člane Športno-kulturnega društva TEŠ: 5.000 SIT.

Sezonske vstopnice lahko vsi zainteresirani naročijo preko el. naslova: info@kk-elektra.si ali preko spletnega obrazca. V sporočilu zapišite ime in priimek, vaš naslov, GSM številko ter število naročenih kart.

Sezonske vstopnice boste lahko kupili tudi pri prodaji vstopnic pred začetkom pokalne tekme z Radensko Creativ (sreda, 10.11. ob 20:00) ali pred začetkom prvenstvene tekme s Kraškim zidarjem (sobota, 13.11. ob 19:00).

Člani Športnega društva Premogovnik Velenje lahko naročijo sezonske vstopnice po posebni ceni v pisarni društva, člani Športno-kulturnega društva TEŠ pa pri Milanu Burgerju.

Seznam prihodnih pokalnih in prvenstvenih tekem KK Elektra:

VABLJENI NA TEKME - ZMAGAJMO SKUPAJ!