Selekciji U13 in U11 med vikendom odigrali ligaški turnir

ELE 18. januar, 2015
233

Med vikendom so se po parketu podili naši mlajši igralci. Mlajši pionirji U13, katere vodi Mile Čepin so v soboto, 17.01.2015 odigrali turni v Vojniku, najmlajši pionirji U11, ki jo vodi Miško Cilenšek, pa je danes, 18.01.2015 odigrala turnir v Celju.

Pionirji so na turnirju v Vojniku igrali proti dvema močnima nasprotnikoma. Pomerili so se z ekipama Vojnik in KD Zagorje. S turnirjem so začeli ob 11.15 uri, ko so si v drugi tekmi turnirja stali nasproti z gosti iz Zagorja. Čeprav je ekipa iz Zagorja veljala za nespornega favorita so se naši fantje pogumno podali v tekmo. Tretjo četrtino so celo dobili z izidom 11:9, vendar se je kakovost nekoliko višjih igralcev Zagorja na koncu videla v končnem rezultatu, saj je Zagorje zmagalo s 50:27. V tretji tekmi turnirja se je Elektra pomerila z domačini. Moštvo Vojnika se je v prvi tekmi turnirja veselilo zmage proti Zagorju s 50:29 in tudi proti Elektri so si želeli pozitivnega izida. Naši fantje so tudi drugo tekmo začeli pogumno in prvo četrtino dobili s 6:4, a se je v drugih desetih minutah domača ekipa razigrala in rezultat se je hitro obrnil. Kljub boljši igri Elektre v derugem polčasu, ki so ga dobili s 5 točk prednosti, je na koncu slavilo domače moštvo z izidom 38:31.

ČESTITKE FANTOM IN TRENERJU ZA PRIKAZANE PREDSTAVE!!!

Rezultati vseh tekem turnirja U13 v Vojniku:

ob 10.00 uri Vojnik : KD Zagorje 50:29 (10:7, 16:11, 16:3, 8:8)

ob 11.15 uri KD Zagorje : Elektra šoštanj 50:27 (9:5, 18:7, 9:11, 14:4)

ob 12.30 uri Vojnik : Elektra šoštanj 38:31 (4:6, 19:5, 5:9, 10:11)

Danes, v nedeljo 18.01.2015 so se na svojem prvem letošnjem ligaškem turnirju predstavili naši fantje selekcije U11. Gostovali so v Celju, kjer so se pomerili z ekipama Keleja in Zlatorog Laško. Kot prvi sta se na turnirju pomerili ekipi iz Celja in Laškega. Visoke zmage so se veselili Laščani, ki so na tekmi za 51 točk prednosti dosegli za to starostno kategorijo izjemnih 81 točk. Sledila je tekma med Zlatorogom in Elektro, v kateri so naši fantje pokazali veliko željo in pravi košarkarski karakter. Varovanci trenerja Cilenška so držali dober odpor Laščanom, a na koncu priznali poraz boljšemu nasprotniku ob izidu 54:39. V zadnji tekmi turnirja so se naši fantje pomerili z domačini. Po izenačenem prvem polčasu, ki ga je Elektra dobila s točko prednosti, se je v tretji četrtini naša ekipa predstavila v izjemni luči. Dosegli so kar 17 točk ob tem pa nasprotniku onemogočili zadetek in tako je prednost Elektre pred začetkom zadnje četrtine znašala 18 točk. V zadnjih minutah so naši fantje dokončali izjemno delo v drugem delu tekme in srečanje mirno pripeljali do konca.

ČESTITKE FANTOM IN TRENERJU ZA IZJEMNE PREDSTAVE!!! ČESTITKE ZA PRVO ZMAGO V SEZONI!!!