ŠE EN USPEŠEN NASTOP NAŠIH KOŠARKARJEV NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V KOŠARKI 3X3

ELE 18. julij, 2020
135
ŠE EN USPEŠEN NASTOP NAŠIH KOŠARKARJEV NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V KOŠARKI 3X3
Ekipa ulične košarke VETERANI 03, ki jo sestavljajo štirje ELEKTRINI mladci Peter Aleksić Kladnik, Jakob Napotnik, Tim FerencNik Ferenc in Luka Djuričić iz Zlatoroga Laško, je spet odlično nastopila na državnem prvenstvu v košarki 3x3. Tokrat so na kvalifikacijskem turnirju v Idriji osvojili tretje mesto in si po drugih mestih v Ljubljani in Novem mestu in četrtem mestu v Velenju na dosedanjih kvalifikacijskih turnirjih že pred zadnjim turnirjem v Mariboru, zagotovili nastop na finalnem turnirju DP v košarki 3x3. V soboto, 8. avgusta se bojo v Ljubljani, še s tremi najboljšimi ekipami v kategoriji U17, podali v lov za naslov državnega prvaka. Gotovo je, da se bojo na finalnem turnirju pomerili z ekipo HIŠA PRIMC, ki za pičlih 20 točk pred našimi fanti vodi v skupnem seštevku državnega prvenstva, preostala dva nasprotnika pa bojo dobili 1. avgusta na turnirju v Mariboru. ČESTITKE fantje! Spomnimo še to, da je v lanskem državnem prvenstvu v košarki 3x3, odlično 2. mesto v kategoriji U14 osvojila ekipa ZAČETNIKI, v sestavi Tadej Kumer, Filip Razdevšek, Vid Borišek in Tevž Radšel. Ekipa VETERANI 03 je v kategoriji U17 osvojila 4. mesto. #MiSmoElektra  

Iskanje