ELE 7. februar, 2008
Sani Bečirovič v četrtek gost oddaje Koš
V četrtek, 7. februarja, bo ob 20. uri na slovenski športni televiziji ŠportKlub na sporedu tedenska oddaja Koš, v kateri bo tako kot vselej moč videti marsikaj zanimivega o slovenski košarki. Tokrat še posebej velja izpostaviti pogovor s slovenskim košarkarskim zvezdnikom Sanijem Bečirovičem, ki je minuli konec tedna preživel v Sloveniji.

Sani Bečirovič v četrtek gost oddaje Koš

Sani Bečirovič je v intrevjuju za oddajo Koš spregovoril o tem, kako se počuti pri atenskem Panathinaikosu, ter, ali je realno, da z njim še drugič zapored osvoji trojno krono (naslov državnega, pokalnega in evropskega klubskega prvaka), o tem, da si zelo želi vrniti v slovensko reprezentanco, ki ji bo letos zagotovo na voljo, o Unionu Olimpiji, o ponovni oživitvi izjemno branega in odmevnega bloga ter še o marsičem.

V oddaji si bo mogoče ogledati tudi pregled 18. kroga lige UPC Telemach, analizo najboljših v statistični kategoriji meta za dve točke ter napoved za bližajoči se finalni turnir pokala Spar.