Redna letna skupščina 2015

ELE 12. junij, 2015
135

Včeraj, 11.06.2015, je ob 18. uri v veliki sejni sobi Občine šoštanj potekala redna letna skupščina Košarkarskega kluba Elektra šoštanj. Skupščina je potekala po predlaganem dnevnem redu, ki je objavljen na naši spletni strani. Soglasno so bila sprejeta vsa podana poročila. Vsa poročila ter zapisnik skupščine bosta objavljena na naši spletni strani v naslednjih dneh.


Včeraj, 11.06.2015, je ob 18. uri v veliki sejni sobi Občine šoštanj potekala redna letna skupščina Košarkarskega kluba Elektra šoštanj. Skupščina je potekala po predlaganem dnevnem redu, ki je objavljen na naši spletni strani. Soglasno so bila sprejeta vsa podana poročila. Vsa poročila ter zapisnik skupščine bosta objavljena na naši spletni strani v naslednjih dneh.

Iskanje