Prva tekma v 3.ligi !

ELE 28. september, 2024
Prva tekma v 3.ligi !

Danes Elektra prvič na igrišče 3.lige proti ekipi Vojnik G7

Kar nekaj let je že od tega, ko je Elektra igrala na najvišjem nivoju, v 1. košarkarski ligi. Takrat so v Šoštanju gostovale vse najboljše ekipe iz Slovenije, žal pa je razvoj dogodkov nanesel tako, da je klub komaj preživel. Nekaj let celo ni bilo članske ekipe, veliko se je delalo z mladimi. Z razvojem pa smo v sezoni 23/24 uspeli in se iz 4.lige uvrstili ligo višje, kjer danes začenjamo svoj krstni nastop v Vojniku.

Čez poletje so fantje trdo trenirali, trener jin je pripravil dobre treninge. Ekipa je mlada, vodita jo dva izkušena igralca z izkušnjami iz prve lige in tudi iz mednarodnih tekmovanj. V klubu verjamemo v našo ekipo, zaupamo trenerju in se veselimo sezone, ki je pred nami. Skupaj z navijači jih bomo podprli takrat, ko bodo zmage, še večja pa bo naša podpora takrat, ko bodo prišli morebitni porazi.

Vabimo vse navijače in ljubitelje košarke danes v Vojnik ob 19.00 uri v njihovo športno dvorano.

Gremo Elektra !