Pripravljalni turnir Vranov 2024

ELE 9. september, 2024
Pripravljalni turnir Vranov 2024

Elektra na Pripravljalnem turnirju Vranov 2024

Pretekli vikend je članska ekipa Elektre nastopila na turnirju na Vranskem. Poleg domačih Vranov in Elektre so sodelovale tudi ekipe Polzele in ekipa Koš Celovca.

Tokrat rezultati niso bili v ospredju, saj so trenerji pripravljali svoje ekipe na začetek prvenstva, kar pomeni, da so preiskušali različne taktične variante. Ekipa Hopsi Polzela, še v lanski sezoni prvoligaš, je kljub vsemu bila premočna in je premagala Elektro v petek in potem še domače Vrane v soboto.

Elektra je v drugi tekmi poražencev uspela premagati Koš Celovec in si tako zagotovila skupno 3. mesto na tunirju.

V naši ekipi je trener Maličevič dal priložnost vsem igralcem, ne glede na rezultat. Nekateri od njih so priložnost odlično izkoristili in dokazali, da bodo v prihajajoči sezoni pomemben člen v ekipi.

Vranom se zahvaljujemo za povabilo na odlično organiziran turnir. Vse vas pa vabimo ta petek in soboto v Športno dvoranom Šoštanj, kjer bomo organizirali Memorial Matjaža Natka. Več o turnirju: