Priprave Elektre v Beogradu, 3.dan

ELE 23. september, 2014
236

Na zadnji dan prirav v Beogradu sta bili odigrani tekmi kadetov proti Crveni zvezdi ter članov proti OKK Beograd.

Tretji dan priprav v Beogradu v soboto, 20.09.2014, sta se najprej pomerili kadetski ekipi U-17 KK Elektra in KK Crvena zvezda. Slednji so lanskoletni zmagovalci srbske kadetske lige, tako da je bilo pričakovati zelo težek in fizično naporen obračun. Igralci Elektre so se v prvi četrtini več kot dobro upirali favoriziranim Beograjčanom, vendar so si rdeče-beli v drugi četrtini priigrali lepo prednost s hitrimi in uspešnimi protinapadi. V drugem delu je Elektra kazala zelo dober obraz. Izjemen je bil reprezentat selekcije U-17 Domen Omladič, ki je dosegel kar 28 točk, a žal so nasprotniki imeli več razpoloženih igralcev, kar je bilo dovolj za visok rezultat in zmago.

KK Elektra šoštanj U-17 : KK Crvena zvezda Beograd U17       79:96   (18:19, 20:32, 22:19, 19:26)

Strelci za KK Elektra: Omladič 28, Praunseis 13, Stropnik 10, Jurko 9, Rojnik 7, Kosi T. 6, Trap 4, Skornšek 2

Večerna poslastica je bila tekma med članskima ekipama KK Elektra in OKK Beograd. Po zelo dobrem začetku šoštanjčanov je pobudo prevzela ekipa OKK, ki je svojo prednost do konca četrtine povišala na 12 točk. Po izenačeni drugi četrtini je v drugem polčasu tudi Elektra prikazala zelo dobro igro in do konca tretje četrtine prišla na samo 4 točke zaostanka. V zadnji četrtini se je ponovno poznala krajša klop in manjša rotacija Elektre, zaradi česar so bili igralci zelo utrujeni, a so se vseeno borili in niso popuščali do konca tekme. Tekma se je končala z 16 točkami prednosti OKK Beograd.

KK Elektra : OKK Beograd          60:76   (10:22, 13:13, 23:15, 14:26)

Strelci za KK Elektra: Radan 18, Lekiæ 17, Bajramliæ 14, Hasiæ 6, Kosi 5