Priprave Elektre v Beogradu, 2.dan

ELE 20. september, 2014
131

Odigrani sta bili tekmi mladincev U-19 proti KK Crvena zvezda Beograd U-19 ter članov proti KK FMP Beograd.


Včeraj, 19. septembra so kot prvi ob 15:30 uri tekmo odigrali igralci mladinske selekcije KK Elektra U-19. Pomerili so se z mladinsko ekipo Crvene zvezde iz Beograda, katere košarkarska šola velja za eno boljših in uspešnejših na območju Balkana. šoštanjčani so tekmo začeli zelo pogumno in tako po prvem polčasu vodili za osem točk. V drugem polčasu pa je Crvena zvezda uspela odigrati nekoliko bolje in šele v samem zaključku tekme premagati čvrsto in borbeno Elektro, katero so zmage najbrž stali štirje zgrešeni prosti meti v zadnji minuti tekme.


KK Elektra šoštanj U-19 : KK Crvena zvezda Beograd U-19 75:78 (21:13, 24:24, 14:25, 16:16)

Strelci za KK Elektra: Hasiæ 19, Kosi J. 18, Babajiæ 12, Stropnik 10, Bukovič 6, Praunseis 5, Omladič 3, Skornšek 2


IZJAVA JANA KOSIJA PO TEKMI


Drugi dan priprav v Srbiji se je končal s tekmo članske selekcije KK Elektra in KK FMP Beograd, ki se je začela ob 19:00 uri. Srbi so tekmo začeli zelo suvereno in si z več zaporednimi zadetimi trojkami hitro ustvarili visoko prednost. Prav tako so zaradi višje igralske zasedbe, ki se je izkazala za ključno prednost gostiteljev, dominirali pod obema košema, tako da se je prvi polčas zaključil s kar 28 točk prednosti za FMP. V drugem polčasu je Elektra odigrala bolj čvrsto in borbeno in tako so gledalci v nadaljevanju videli bolj izenačen dvoboj. Kljub zelo razpoloženemu Aldinu Hasiæu, ki je zadel kar pet metov z razdalje (15 točk), in borbeni predstavi v drugem polčasu, Elektra ni uspela zmanjšati visoke razlike in je tekmo izgubila.


KK Elektra šoštanj : KK FMP Beograd 52:76 (8:16, 8:28, 12:18, 14:14)

Strelci za KK Elektra: Hasiæ 15, Radan 12, Bajramliæ 8, Bukovič U. 5, Bukovič G. 5, Lekiæ 4, Babajiæ 3


IZJAVA SANELA BAJRAMLIÆA PO TEKMI

Danes sledita še zadnji dve tekmi priprav in sicer se bodo ob 15:00 uri pomerili kadeti U-17 KK Elektra in KK Crvena zvezda, ob 19:00 uri pa bodo člani KK Elektra odigrali tekmo proti OKK Beograd.

 

Iskanje