PRIJAVE NA POLETNI KOŠARKARSKI TABOR

ELE 27. julij, 2022
546
PRIJAVE NA POLETNI KOŠARKARSKI TABOR

Tako kot vsako leto, tudi letos  vabimo k vpisu otrok na Poletni košarkarski tabor. Tabor je namenjen osnovnošolskim otrokom in je priložnost, da skupaj na zdrav način ob igri z žogo in spoznavanju novih prijateljev, preživimo še zadnji teden šolskih počitnic. Tabor bo potekal v času od 22. do 26. avgusta 2022 med 9. in 12. uro. Udeleženci tabora prejmejo priložnostno majico, košarkarsko žogo in malico vsak dan. Vadnina znaša 50 EUR. Tabor bomo tudi letos istočasno izvedli na dveh ločenih lokacijah in sicer: v ŠOŠTANJU – OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj prijavnica ŠOŠTANJ v VELENJU – Šolski center Velenje (rdeča stavba) prijavnica VELENJE Program poletnega košarkarskega tabora izvajajo strokovno usposobljeni košarkarski trenerji pod vodstvom profesorja Tomaža Hermana (lokacija Šoštanj) in profesorja Vojka Tovornika (lokacija Velenje). Podrobne informacije najdete na priloženih letak ŠOŠTANJ in letak VELENJE Predhodno košarkarsko znanje ni pogoj za vpis!   #MiSmoElektra

Iskanje