Pričetek priprav članske ekipe KK Elektra na tekmovalno sezono 2014/2015

ELE 6. avgust, 2014
217
Pričetek priprav članske ekipe KK Elektra na tekmovalno sezono 2014/2015

V ponedeljek, 11. avgusta ob 20:00,  se bodo pričeli treningi članske ekipe košarkarskega kluba Elektra.


Trener Rajko Ritpuer (vir KZS)

V ponedeljek, 11. avgusta ob 20:00,  se bodo pričeli treningi članske ekipe košarkarskega kluba Elektra. Na prvi trening pod vodstvom novega trenerja Rajka Rituperja in pomočnika Jerneja Kobaleta so vabljeni naslednji igralci: Sanel Bajramliæ, Aldin Hasiæ, Jan Kosi, Drago Brčina, Aldin Hasiæ, Jan Rizman, Aljaž šlutej, Urban in Grega Bukovič. Na trening so vabljeni tudi Saša Dragičevič, ki je nazadnje igral v Nazarjah, ter bivši igralci Grega Bujan, Brane Lekič ter Dean šipura. Od mladincev se bodo pridružili še Kaj špegel, Nik Purnat ter Edvin Babajič. Poleg tega bodo na treninge povabljeni tudi najbolj nadarjeni in ambiciozni igralci kadetske ekipe, ki bodo tudi kandidirali za člansko ekipo. Sicer nekateri igralci še nimajo sklenjene pogodbe za nastopanje za Elektro, vendar pa si klub želi, da bi se z večino izmed vabljenih igralcev dogovorili za sodelovanje. Ti igralci bodo tvorili jedro ekipe, kateri bo mogoče dodan še kakšen igralec v okviru finančnih zmožnosti kluba. Vsekakor pa želi UO kluba in tudi sponzorji, da je večina igralcev iz šaleške doline.

Iskanje