Predstavitev KK Elektra na prireditvi Šport Špas 2016

ELE 16. maj, 2016
222
Predstavitev KK Elektra na prireditvi Šport Špas 2016

Na sobotni prireditvi »šport špas – dan druženja in gibanja vseh generacij« nam je malce ponagajalo deževno vreme ter poskrbelo za rekreativno odpiranje ter zapiranje dežnikov, kar pa ni pokvarilo dobrega razpoloženja. S številčno udeležbo na prireditvi, smo dokazali, da so medgeneracijsko druženje, skrb za zdravje in gibanje, vrednote, ki jih živimo. Otroci pa dežja niti opazili niso, saj so uživali v mnogih delavnicah. Med sodelujočimi je bil tudi KK Elektra.


Ob svetovnem dnevu družine,  je v soboto, 14. maja 2016, od 9.00 do 12.00 ure, pri nogometnem stadionu v šoštanju potekala prireditev »šPORT šPAS - DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ«.

Otroci iz vseh oddelkov šoštanjskega vrtca so se zbrali ob 9.00 uri pred  Vrtcem šoštanj enota Biba, od koder so pot nadaljevali do stadiona, kjer so se odvijale različne športne in druge aktivnosti.

DOGAJANJE NA STADIONU:   

KULTURNO - ZABAVNI PROGRAM (pozdrav ga. ravnateljice, izbira najmlajšega in najstarejšega udeleženca ter najštevilčnejše družine, podelitev medalj otrokom, folklorna skupina Oglarji, GšV Fran Kodrun Koželjski, Zasebni glasbeni center Goličnik, Twirling klub šoštanj, Zumba, prelet z letalom). 

 

  • šPORTNI KOTIČKI (košarkarski - KK Elektra, nogometni, rokometni,  judo kotiček, Lena šport in kasting),
  • EKO KOTIČEK (Pup Saubermacher - ogled smetarskega vozila),
  • ZDRAVSTVENI DELAVCI, DRUšTVO DIABETIKOV IN DRUšTVO BOLNIKOV ZA OSTEOPOROZO (meritve svetovanja in zobna preventiva), 
  • REšEVALNE POSTAJE (gasilci, reševalci, specializirana enota za nadzor državne meje),
  • CENTER STAREJšIH OBČANOV - ZIMZELEN (delavnica z varovanci),
  • PREDSTAVITEV DRUšTEV (lovsko, taborniško, GRS, čebelarsko in jadralno, topolške perice, Kulturnica Gaberke), 
  • DEGUSTACIJE MLEČNIH IZDELKOV (mlekarna Celeia),
  • DEGUSTACIJA RAZLIČNIH VRST KRUHA (pekarna Postojna – Prebold), 
  • DEGUSTACIJA JABOLČNIH IZDELKOV (Kmetijska zadruga šaleška dolina, Impuls Domžale).

 

V KK Elektra smo zelo zadovoljni z obiskom na naši delavnici, v kateri so aktivno sodelovali predvsem otroci, pod budnim vodstvom igralcev Andraža ter Roka. Zahvaljujemo se tudi Vrtcu šoštanj za povabilo na to res odlično prireditev.

Iskanje