ELE 25. januar, 2007
Praznik košarke v Šoštanju - Dan Elektre
V soboto, 27. januarja 2007, bo v Športni dvorani Šoštanj potekala celodnevna prireditev z nazivom DAN ELEKTRE. Na tej prireditvi se bodo predstavile vse selekcije Košarkarskega kluba Elektra, od 5-letnikov, ki delujejo v mali šoli košarke, preko pionirjev, ...

Praznik košarke v Šoštanju - Dan Elektre

V soboto, 27. januarja 2007, bo v Športni dvorani Šoštanj potekala celodnevna prireditev z nazivom DAN ELEKTRE. Prvo tovrstno prireditev je Košarkarski klub Elektra izvedel že v letu 2005, natančneje 5. februarja. Na tej prireditvi se bodo predstavile vse selekcije Košarkarskega kluba Elektra, od 5-letnikov, ki delujejo v mali šoli košarke, preko pionirjev, kadetov in mladincev do članov, ki bodo prireditev zaključili s prvenstveno tekmo proti ekipi Zagorja.

Pričakujemo, da se bo v aktivnostih preko celega dne predstavilo preko 200 mladih igralcev Košarkarskega kluba Elektra. Tekme pa bo iz tribun spremljalo večje število staršev, sorodnikov, prijateljev in ostalih ljubiteljev košarke. Za igralce in gledalce pripravljamo tudi različne športne igre za simbolične nagrade ter različna presenečenja.

Podrobnejši razpored aktivnosti DNEVA ELEKTRE 2007:

Ura Kategorija

Ekipa 1

Ekipa 2

9:00Mala šola košarke

predstavitev male šole košarke

trener: Čmer
9:30Plesna skupina

Nastop plesne skupine učenk OŠ Šoštanj

9:45Šola košarke

Livada 98 (trener: Kremer)

:

Šalek 98 (trener. Rituper)

10:30 Šola košarke

Livada 96 (trener: Kremer)

:

Šoštanj 96 (trener: Cilenšek)

11:15Šola košarke

Šmartno (trener: Herman)

MPT (trener: Supiæ)

12:00Šola košarke

Livada 95 (trener: Kristan)

:

Šoštanj 95 (trener: Čepin)

13:00Šola košarke

Deklice Gorica (trener: Rituper)

:

Deklice MPT (trener: Supiæ)

13:45Šola košarke

Deklice selekcija OŠ (trenerja: Rituper+Supiæ)

:

Deklice selekcija SŠ (trener: Decosta)

14:30Pionirji

Pionirji Šoštanj (trener:Herman)

:

Pionirji Velenje (trener: Rituper)

15:15Pionirji

Šmartno starejši (trener: Herman)

:

Šalek starejši (trener: Vidovič)

16:00Kadeti in mladinci

Ekipa A (trener: Cerar)

:

Ekipa B (trener: Rupreht)

17:00 Za vse člane kluba

Predavanje klubskega zdravnika in fizioterapevta:

MEDICINA V ŠPORTU
19:00Članska ekipa

Elektra Esotech

Zagorje

S to prireditvijo želi Košarkarski klub Elektra predstaviti način in rezultate dela vseh selekcij kluba, hkrati pa želimo to srečanje izkoristiti za medsebojno druženje in za zanimive ter športne tekme.

Ker je to celodnevna prireditev, namenjena promociji košarke, je vstop prost na vse tekme, tudi na večerno člansko tekmo.

Košarkarski klub Elektra