Poziv k javni obravnavi predloga sprememb in dopolnitev Statuta KK ELEKTRA

ELE 4. april, 2014
139

Objavljamo predlog novega Statuta KK Elektra. Javna obravnava traja do 14. 4. 2014. Delovna skupina za pripravo Statuta KK Elektra poziva vse člane kluba, da do navedenega datuma posredujejo svoje predloge.


Na podlagi sklepa Upravnega odbora KK Elektra z dne 3. 4. 2014 je delovna skupina za pripravo Statuta KK Elektra pripravila predloženo besedilo predloga statuta, ki ga je UO KK Elektra obravnaval na 2. seji 3. 4. 2014.

V času do 14. 4. 20114, do 12.00, bo delovna skupina sprejemala predloge za spremembe in dopolnitve predloženega besedila statuta. 

Prosimo za čim bolj konkretne predloge za morebitne spremembe in dopolnitve. Po možnosti naj bodo predlogi takšni, da bodo  že vsebovali besedilo predlagane rešitve.

Vse predloge sprejemamo na elektronski naslov info@kk-elektra.si ali pisno na naslov kluba KK Elektra, Kajuhova cesta 8, 3325 šoštanj.

 

Predlog statuta najdete TUKAJ!

Iskanje