Postanite član KK Elektre

ELE 11. marec, 2008
Postanite član KK Elektre
Vsak posameznik, ki to želi in plača letno članarino v znesku 15€, lahko postane redni član Košarkarskega kluba Elektra in si s tem zagotovite...

POSTANITE ČLAN KK ELEKTRE

· prost vstop na vse domače tekme članske ekipe KK Elektra,
· 20% pupust pri nakupu košar. Artiklov v trgovini AND1 (Leclrerc) v Lj
· 10% popust pri nakupu košar. artiklov v trgovini Maxi rossi v Celju,
· 10% popust pri nakupu artiklov v trgovini Tomas sport v Velenju,
· 10% popust pri nakupu artiklov v trgovini Ciklo sport v Velenju,
· 5% popust pri nakupu artiklov v trgovini Hervis v Velenju,
· nakup športnih artiklov v klubski trgovini s članskim popustom,
· možnost aktivnega delovanja v organih kluba.

Če želite postati član, za vse dodatne informacije pokličite sekretarja Duška Supiča na GSM 031/429-319 (el. naslov: sekretar@kk-elektra.si).

Na spletnih straneh Košarkarskega kluba Elektra vas bomo sproti obveščali o akcijah, ki jih bodo pripravili naši partnerji:

• HERVISOV VIKEND (samo za člane KK Elektra) od petka, 14.3.2008 do nedelje 16.3.2008 kar 15% POPUST na vse izdelke!
  • AND1 (Center Leclerc v Ljubljani) - dodatno znižanje določenih modelov košarkarskih copat!