Poraz proti gostom iz Domžal

ELE 15. april, 2015
255

V 6. kolu Lige Telemach za obstanek je v šoštanju gostovala ekipa Helios Suns iz Domžal in prepričljivo slavila z rezultatom 85:60. Do konca druge četrtine tega ni bilo slutiti, saj je do takrat Elektra igrala zelo dobro in bila ves čas v vodstvu. šoštanjčani so z dobro obrambo goste prisilili v nerezonske mete, sami pa zadevali z razdalje. V 15. minuti je semafor kazal še 26:22 v domačo korist, vendar so nato gosti napravili delni izid 17:4 in polčas končali z vodstvom za 9 točk (30:39). Tretjo četrtino so gostje dobili s 32:14, tako da dvomov o zmagovalcu ni bilo več. To tekmo je potrebno čimprej pozabiti ter se pripraviti na sobotni derbi na Polzeli, ki bo zelo pomemben, saj bo Polzela najverjetneje naš nasprotnik v kvalifikacijah za obstanek v 1. ligi, kamor se prenašajo medsebojne tekme. Lepo vabljeni v soboto, 18. aprila, v športno dvorano na Polzeli in navijajmo za Elektro!

Liga Telemach za obstanek, 6. kolo

15.04.2015 ob 19:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 60 - 85 HELIOS SUNS

(16 - 13, 14 - 26, 14 - 32, 16 - 14)

Čebašek 10, Cohn III 9 (6 skokov in 3 podaje), Fifolt 8 (4 skoki), Zagorc 7 (6 skokov in 3 podaje), Lekiæ 7 (4 skoki), Hasiæ 5, Brčina 4, špegel 4, Malus 4, Kosi 2;

STATISTIKA KZS

Boštjan Kuhar, trener Elektre: "Glede na poškodbe in bolezni, ki so nas pestile pred tekmo, smo to odigrali po najboljših močeh. Upam, da se do sobote, ko nas čaka res pomembno srečanje, zberemo in odigramo bolje."