POLETNI KOŠARKARSKI TABOR

ELE 25. avgust, 2022
533
POLETNI KOŠARKARSKI TABOR
V tem tednu od ponedeljka, 22. do petka 26. avgusta, poteka tradicionalni Poletni košarkarski tabor Košarkarskega klub Elektra. Že tretje leto zapored tabor hkrati izvajamo tako v Šoštanju v telovadnici in na zunanjih površinah OŠ Karla Destovnika Kajuha Šoštanj, kot v Velenju, kjer letos tabor zaradi enormnega vpisa tabor izvajamo tako v prostorih Šolskega centra Velenje, kot v Osnovne šole Antona Aškerca Velenje. Tabora se udeležuje preko 60 otrok prve in druge triade osnovnih šol, ki jih strokovno vodi in usmerja sedem strokovno usposobljenih vaditeljev. V sredo se nam je na treningu pridružil Samo Masleša dr. Kineziologije, ki nam je predstavil GSMP - Genius Safe Motor program, Genialni varni gibalni program, katerega priznava tudi UEFA. >Mladi košarkarji se spoznavajo z osnovami košarkarske igre in fair playa, hkrati pa telesno aktivno skupaj s svojimo vrstniki preživljajo še zadnje dni šolskih počitnic. Že 5. septembra pa bomo nadaljevali s treningi po starostnih skupinah.

#MiSmoElektra

Iskanje