POLETNI KOŠARKARSKI TABOR 2020, LETOS V ŠOŠTANJU IN VELENJU

ELE 29. julij, 2020
133
Vabimo vas k vpisu osnovnošolskih otrok na tradicionalni poletni košarkarski tabor. PRIJAVNICA - Košarkarski tabor Šoštanj 2020 PRIJAVNICA - Košarkarski tabor Velenje 2020 Ob koncu šolskih počitnic, tako kot vsako leto, organiziramo tradicionalni košarkarski tabor za osnovnošolce. Letos bomo zaradi izjemnega zanimanja, košarkarski tabor hkrati izvedli na dveh lokacijah in sicer:
  • v ŠOŠTANJU, telovadnica OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj
  • v VELENJU, telovadnica Šolskega centra Velenje (rdeča stavba)
Tabor bo potekal od ponedeljka 24. do petka 28. avgusta 2020, med 9.00 in 12.00 uro. Tabor je namenjen dekletom in fantom od 1. do 9. razreda osnovne šole

Program poletnega košarkarskega tabora izvajajo strokovno usposobljeni košarkarski trenerji pod vodstvom prof. Tomaža Hermana in prof. Vojka Tovornika. Vsi udeleženci tabora prejmejo priložnostno majico in žogo. V ceno je vključena vsakodnevna malica. Vadnina 40€.

Vabljeni vsi osnovnošolci ne glede na košarkarsko predznanje. Dobimo se v ponedeljek 24.avgusta 2020 ob 8.40:
  • v ŠOŠTANJU, pred telovadnico Osnovne šole Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj
  • v VELENJU, pred telovadnico Šolskega centra Velenje (rdeča stavba)
Izpolnjene prijavnice pošljite najkasneje do ponedeljka 17. avgusta:
  • po pošti na naslov: KK ELEKTRA, p.p. 9, 3325, Šoštanj
  • na naslov elektronske pošte: info@kk-elektra.si
  • kot MMS sporočilo na telefonsko številko: 070 705 977
V primeru, da bo na košarkarski tabor v Velenju prijavljeno manj kot 15 otrok, bomo te otroke priključili k taboru v Šoštanju! PRIJAVNICA - Košarkarski tabor Šoštanj 2020 PRIJAVNICA - Košarkarski tabor Velenje 2020 LETAK - Košarkarski tabor Šoštanj 2020 LETAK - Košarkarski tabor Velenje 2020 #MiSmoElektra

Iskanje