Poletni košarkarski tabor 2015 uspešno zaključen

ELE 30. avgust, 2015
138

V preteklem tednu, natančneje od 24. do 28. avgusta, je potekal tradicionalni Elektrin tabor v telovadnici Osnovne šole KDK. Tabora, ki je potekal pod vodstvom klubskih trenerjev Tomaža Hermana, Mileta Čepina ter Mojmirja Cilenška, se je udeležilo 36 otrok iz šoštanja, Velenja ter šmartnega ob Paki.


Foto: Andrej Peunik

 

Osnovnošolci, letniki 2009 do 2001, so pod budnim očesom klubskih trenerjev Tomaža Hermana, Mileta Čepina in Miška Cilenška izvajali košarkarske aktivnosti pet dni zapored po tri ure na dan v telovadnici Osnovne šole KDK šoštanj. Učili so se predvsem osnovnih tehnik košarke ter igrali medsebojne tekme. 

Tako kot v preteklosti je bil tudi letošnji tabor dobro obiskan. Vsi trije trenerji so odlično opravili svoje delo, saj so bili prav vsi udeleženci zelo angažirani celoten potek tabora, zato smo prepričani, da so s tabora odnesli veliko košarkarskega znanja. Se vidimo prihodnje leto!

Udeleženci: Aljoša  Pečnik, Ana Stvarnik, Berti Camlek, Blaž Ojsteršek, Din Beæareviæ, Domen Kučiš, Enis Beæareviæ, Filip  Gabor, Filip  Ocvirk, Franci Toš Antlej, Isak  Hankiæ, Nik Ferenc, Leon Pirc, Lev Martin Sekulič, Lovro Glojek, Lovro Podjavoršek, Maj Rednjak, Miha Rotovnik, Nace Lesjak Notersberg, Peter Alekšič, Primož Kersnik, Rene  Pačnik, Rok Hudournik, Rok Marinšek, Sven Lešnik, Tevž Radšel, Tilen Verbič Kovačič, Tim Ferenc, Urban Podvratnik, Vid Borišek, Vid Božičevič, Vid Kotnik, Žan Pajk in Žiga Miklavžina.

Iskanje