OŠ KDK Šoštanj odhaja na FINAL 4 Košarkarskega Superšolarja!

ELE 13. marec, 2018
143

Danes se je na Oš Karla Destovnika Kajuha šoštanj odvil finalni turnir Košarkarskega Superšolarja – divizija VZHOD za starejše dečke. Na turnirju so sodelovale ekipe Oš Domžale, Oš Podčetrtek, Oš Kajetana Koviča Poljčane in ekipa Oš Karla Destovnika Kajuha šoštanj, ki je v dobri meri sestavljena iz igralcev KK Elektra.


Rezultati:

- Oš KDK šoštanj : Oš Domžale 44 : 47

- Oš Podčetrtek : Oš Kajetana Koviča Poljčane 52 : 42

- Oš Domžale : Oš Kajetana Koviča Poljčane 61 : 31

- Oš KDK šoštanj : Oš Podčetrtek 56 : 40

Na finalni turnir četverice najboljših osnovnih šolskih ekip starejših dečkov v Sloveniji »FINAL 4« sta se tako uvrstili zmagovalki 3. in 4. tekme - Oš Domžale in Oš Karla Destovnika Kajuha šoštanj. Čestitke obema ekipama, ki napredujeta na finalni turnir.

Iskanje