OLIMPIJSKA BAKLA V ŠOŠTANJU

ELE 16. julij, 2021
154
OLIMPIJSKA BAKLA V ŠOŠTANJU
Sedem dni pred začetkom Olimpijskih iger v Tokiu je Slovenska olimpijska bakla obiskala tudi Šoštanj. Sprejem bakle je bil pripravljen na športnem igrišču Osnovne šole Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj, kjer so jo pričakali predstavniki javnega življenja v občini Šoštanj na čelu z županom Darkom Menihom. Nosilci bakle so bili številni Šoštanjčani, olimpijci, paraolimpijka, atleti, odbojkarji, rokometaši, nogometaši, ribiči (casting), predstavniki MePZ Svoboda Šoštanj in PO Zarja Šoštanj, gasilci štirih gasilskih društev v občini in predstavniki Vrtca Šoštanj. Izmed košarkarjev so baklo nosili Jan Kosi, Peter Aleksić Kladnik, Nik Ferenc in Tim Ferenc. Iz Šoštanja je Slovenska Olimpijska bakla nadaljevala svojo pot proti sosednjemu Velenju.

Iskanje