Okrepitve Elektre Esotech na poziciji centra

ELE 7. september, 2006
Okrepitve Elektre Esotech na poziciji centra
Članska ekipa Košarkarskega kluba Elektra je pod vodstvom novega trenerja Bojana Laziča pričela s treningi že 1. avgusta. Po obsežnejši zamenjavi igralcev v članski ekipi je strokovno vodstvo kluba v mesecu avgustu aktivno iskalo nove okrepitve na poziciji centra. Posledica tega sta dve enoletni pogodbi, ki jih je klub podpisal s povratnikom v klub Mitjem Gorškom ter novincem, Marijanom Pojatino.

OKREPITVE ELEKTRE ESOTECH NA POZICIJI CENTRA

Marijan Pojatina, 25-letni hrvaški igralec na poziciji centra,  bo s svojo višino 213 cm močno pripomogel ekipi Elektra Esotech v igri pod obema obročema. Marijan Pojatina je svojo košarkarsko pot začel s 13 leti v Zrinjevcu (Hrvaška), kjer je z 18 leti podpisal tudi prvo profesionalno pogodbo. Naslednjo sezono se je preselil onstran luže, kjer je štiri leta študiral in igral na Furman University v Južni Karolini. Po končanem študiju se je za eno leto vrnil nazaj v Zrinjevac, nato pa v sezoni 2005/06 igral na Cipru za prvoligaški klub ENAD Agios Dometios.

Mitja Goršek, 24-letni domači igralec, se je po enoletnem igranju za ekipo Hopsov iz Polzele, vrnil v matični klub. V ekipi Elektra Esotech bo s svojo višino 208 cm veliko pripomogel v igri pod obročema. Mitja Goršek je v minuli sezoni igral v povprečju 18 minut, dosegel 7,5 košev in imel 4,3 skoke na tekmo.

Celotna članska ekipe Košarkarskega kluba Elektra se bo javnosti prvič predstavila na 3. memorialu Matjaža Natka, ki bo 8. in 9. septembra 2006 potekal v Šoštanju.

Košarkarski klub Elektra

Foto: Andrej Veternik