Naslednji teden je na sporedu že 12. Natkov memorial

ELE 1. oktober, 2015
216
Naslednji teden je na sporedu že 12. Natkov memorial

Košarkarski klub Elektra se je v letu 2004 odločil, da bo v spomin na Matjaža Natka, dolgoletnega zelo aktivnega košarkarja, trenerja in funkcionarja kluba, vsako leto v septembru ali oktobru organiziral memorial. Letos bo tako potekal že dvanajsti po vrsti. Turnirja se bodo poleg Elektre udeležili še Hopsi Polzela ter drugoligaša ECE Celje in Slovenske Konjice. Lepo vabljeni, vstopnine ni.


PROGRAM

PETEK, 09. oktober 2015, športna dvorana šoštanj:

17:30 – Hopsi Polzela : ECE Celje

19:15 – uradna otvoritev memoriala

20:00 – Elektra šoštanj : Slovenske Konjice 


SOBOTA, 10. oktober 2015, športna dvorana šoštanj:

17:30 – tekma za 3. mesto

20:00 – tekma za 1. mesto

21:30 – zaključek memoriala in podelitev pokalov


Na vse tekme v okviru memoriala je VSTOP PROST!


Matjaž Natek (1933 – 2002) je svoje življenje posvetil razvoju košarke, saj je bil več kot 50 let aktiven na lokalnem in državnem nivoju kot igralec, trener, sodnik in košarkarski funkcionar. Poleg tega je bil tudi dolgoletni ravnatelj Osnovne šole Biba Roeck, dolgoletni predsednik Krajevne skupnosti šoštanj, svetnik v svetu Občine šoštanj, predsednik Pihalne godbe šoštanj in član upravnega odbora športne zveze šoštanj.

Iskanje