Na tretji pripravljalni tekmi poraz Elektre.

ELE 14. september, 2010
219

Na 3. pripravljani tekmi za novo tekmovalno sezono je KK Elektra doživela poraz proti BV Vienna (A).

Domači trener Dušan Hauptman je v tej prvi pripravljalni tekmi v domači dvorani, veliko taktiziral, preizkušal različne tipe obramb in veliko menjal. Tako so v igro ponovno stopili prav vsi igralci, ki jih je imel na klopi. Prvi polčas so dobili gostje. Domača ekipa Elektre se je po odmoru zbrala in dohitela goste, ter si do konca 3. četrtine tudi nabrala majhno prednost. Hauptman je nato v igro poslal še mlade igralce iz klopi, ki so se dobro upirali in so šele v kočnici, po trdem boju, klonili in izgubili z rezultatom 61:68!

Dušan Hauptman na koncu tekme ni bil razočaran. Že med polčasom je vztrajal na kolektivni igri, pomaganju v obrambi in igri brez strahu proti fizično precej močnejšim gostom.

Nov izziv pa košarkarje KK Elektra čaka že ta konec tedna, na tradicionalnem, že 7. memorialu Matjaža Natka.