Na Polzeli košarkarji Elektre osvojili 4. mesto

ELE 25. september, 2010
200

Ta vikend je na Polzeli potekal tradicionalni košarkarski turnir na katerem poleg domačih Hopsov nastopali še KK Elektra, KK šentjur in KK Rogaška.

Na prvi tekmi, za tretje mesto na turnirju, ki se je pričela ob 17.00, so se pomerili košarkarji Elektre in košarkarji iz Rogaške Slatine. Ekipa Rogaške je v tekmo stopila izjemno borbeno in motivirano, košarkarji Elektre pa malce rezervirano, kar se je hitro poznalo na rezultatu in Rogaška je na odmor krenila z 10 točkami prednosti. V drugem polčasu so košarkarji Elektre lovili zaostanek in tri minute pred koncem celo povedli. A Rogaška se je zbrala, znova povedla in rutinirano privedla tekmo do konca in tako na koncu osvojila 3. mesto na turnirju.

ROGAšKA : ELEKTRA 71:64  (20:17, 17:10, 15:22, 19:15)

Rogaška: Polajžar, Kos 5, Jotič 9 (1:1), Plavčak, Tomič 6, Ambrož 4, Spešič 4 (1:2), šuæur 3, Smajlovič 16 (2:3), Pungartnik 9, Pešič 8 (4:4), Petrovič 5 (5:6).

Elektra: Bukovič, Horvat 8 (3:4), Vidovič 10 (6:6), Čosič, Hasič, Jeršin 7 (3:6), Nuhanovič 11 (3:4), Bilič 8 (1:2), Pajevič, Gavrič 3 (1:1), Lekič 12 (4:4), Miljkovič 5 (3:6).