Mlajše selekcije: Zmagi kadetov in starejših pionirjev, poraz mladincev

ELE 7. december, 2015
270

Kadeti in starejši pionirji so prišli do gostujočih zmag. Prvi so le za točko premagali Konjice Zreče (Stropnik 41), slednji pa visoko celjsko ekipo Keleja (Kresnik 36). Mladinci so morali doma priznati poraz proti ekipi Posavja iz Krškega, bilo je 76-81. Žal si je v tretji četrtini hudo poškodoval gleženj naš veliki up Andraž Stropnik. Andraž, želimo ti čimprejšnje okrevanje!

U15-1.SKL, 2. del, Skupina B2, 4. kolo

06.12.2015 10:00, 2. Oš Celje

KELEJA 57 - 88 ELEKTRA šOšTANJ

(17 - 20, 18 - 21, 10 - 14, 12 - 33)

Strelci za Elektro: Kresnik 36, Kučis 16, Rotovnik 13, Ojsteršek B. 13, Frenc T. 4, Bečarevič 4, Ferenc N. 2.

STATISTIKA KZS

Razpored in vsi rezultati

Marko Kremer, trener U15: "Domačini so se 3/4 dobro upirali, nato pa smo s kolektivno in kombinirano igro zasluženo zmagali. Pohvala vsem igralcem za borbeno in srčno igro."

U17-1.SKL, 2. del, Skupina B1, 5. kolo

05.12.2015 09.00, šD Slovenske Konjice

KONJICE-ZREČE 80 - 81 ELEKTRA šOšTANJ

(13 - 20, 12 - 23, 29 - 15, 26 - 23)

Strelci za Elektro: Stropnik 41 (4x3), Golob 18 (4x3), Marolt 9 (1x3), Žnidar Petelinšek 5, Kikec 2, Ravnikar 2, Ojsteršek 2, Pašič 2.

Tomaž Herman, trener U17: "Težko priborjena zmaga na težkem gostovanju. In to kljub odličnim prvim 25 minutam, ko smo vodili že krepko čez 20 točk. Nato pa so nekateri fantje z mislimi že bili doma na kosilu. Poleg tega pa so se domači že tradicionalno posluževali izjemno nekorektne igre (komulci v zobe, podstavljanje nog pri doskoku,...) ter pridobili na svojo stran še delilca pravice, ki sta tokrat žal bila res smešna. Kot, da sta zašla na tekmo iz kakšne bližnje gostilne. še dobro, da smo bili v napadu tako razpoloženi, še posebej Stropnik in Golob, ki sta zadevala tako z razdalje kot s črte prostih metov, ko je bilo najbolj potrebno."

U19-1.SKL, 2. del, Skupina BV, 3. kolo

06.12.2015 18:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 76 - 81 POSAVJE KRšKO

(23 - 20, 14 - 19, 12 - 14, 27 - 28)

Strelci za Elektro: Skornšek 17, Omladič 16, Praunseis 14, Stropnik 11, Kosi T. 9, Trap 5, Ivenčnik 4.

Duško Maličevič, trener U19: "Tekmo smo izgubili zaradi slabe obrambe in zgrešenih zicerjev! Bolj kot poraz me pa skrbi poškodba Andraža Stropnika, katerega smo žal izgubili za dalj časa, v mojem imenu in cele ekipe mu želim hitro okrevanje!"