MLAJŠE SELEKCIJE: U11 na uvodu v sezono dosegli zmago in poraz, U13 in U15 doživeli poraz, U17 zmaga

ELE 11. januar, 2016
244

Najbolj zanimivo je bilo na kadetski tekmi v šoštanju, kjer so igralci Elektre zmagali po izjemno napetem zaključku. Sijajno tekmo je odigral novopečeni igralec članske vrste Elektre, Rok Žnidar Petelinšek, ki je dosegel kar 30 točk! Marolt jih je dodal 20, Ojsteršek 16. Starejši pionirji so doživeli poraz v šmarjah pri Jelšah (Kučis 14, Rotovnik 10), prav tako mlajši pionirji na turnirju v Celju, boljši sta bili ekipi ECE Celje in Kš Sani Bistrica svetli. Najmlajši pionirji so na prvem turnirju v sezoni, ki je potekal v Velenju, dosegli zmago ter poraz.

U17-1.SKL, 2. del, skupina B1, 8. kolo

09.01.2016 10:00, šD šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 81 - 76 POSAVJE KRšKO

(22 - 22, 17 - 19, 19 - 15, 23 - 20)

Strelci za Elektro: Žnidar Petelinšek 30, Marolt 20, Ojsteršek 16, Golob 7, Kikec 4, Vertačnik 2, Pašič 2

STATISTIKA KZS

Spored in vsi rezultati

Tomaž Herman, trener U17: "Čestitke fantom za izredno predstavo, saj so od prve do zadnje minute pustili srce na igrišču. še posebej veseli dejstvo, da so zopet pokazali izredno nepopustljiv karakter, saj so kljub rahlemu zaostanku 4 minute do konca tekme naredili delni izid 19:5! Omeniti velja, da smo kot ekipa končno bili domnantni v skoku. Posebne čestitke pa gredo Roku Žnidarju Petelinšku, ki je odigral tekmo življenja!"

U15-1.SKL, 2. del, skupina B2, 7. kolo

šMARJE AZA PLUS 47 - 38 ELEKTRA šOšTANJ

(13 - 6, 9 - 11, 12 - 3, 13 - 18)

Strelci za Elektro: Kučis 14, Kresnik 10, Bečarevič 4, Rotovnik 4, Ferenc T. 2, Spasovski 2, Osjteršek B. 2.

(12:26, 6:7, 2:16, 4:3)

Za Elektro so igrali: Tilen Verbič Kovačič /kap/ 13 (3-10), Vid Turinek 3, Filip Razdevšek 7, Jan Cukjati 9 (1-2),

Tadej Kumer 10 (1-4), Vid Borišek 17, Marko Kolar, Aljoša Pečnik 2, Andraž Holešek (0-2), Tadej Huselja 4.