Kljub temu da smo ena izmed mlajših ekip v ligi, ne moremo iskati izgovora za 25 izgubljenih žog in 11 zgrešenih prostih metov. Čaka nas še veliko dela.

Zlatorog Laško : Elektra šoštanj  99 - 69

Sodniki: Nejc Krofl (Zagorje), Tomaž Martini (Hrastnik)

Omladič 18, Babajiæ 14

STATISTIKA

Izjava trenerja Vladimirja Rizmana:

Tudi na drugi letošnji prvenstveni tekmi smo zopet proti favoriziranemu tekmecu prikazali dobro igro. Rezultat smo držali vse do 28. minute, nato pa je znova sledil padec v naši igri. Laščani so nato, preko svojih dveh visokih igralcev (Lisica 12 točk in Durnik 20 točk), katerih nismo znali zaustaviti, naredili delni rezultat 13:0 in zasluženo slavili zmago. Za dobro igro bi pohvalil Omladiča in Babajiæa. V naslednjih krogih prihajajo tekmeci katerim smo konkurenčni in se lahko nadejamo boljših rezultatov.

1.SKL za starejše pionirje

Elektra šoštanj - Maribor nova KBM A   73 - 83

22 - 18 16 - 23 15 - 21 20 - 21

13.10.2013 10:00

Dvorana: Osnovna šola šoštanj

Sodniki: Ambrož Hočevar (Braslovče), Anže Gladek (Prebold)

Stropnik 34, Ojsteršek 15

STATISTIKA

Izjava trenerja Tomaža Hermana:

Za tokratno solidno predstavo, na trenutke v prvem polčasu celo všečno, jepotrebno pohvaliti celotno ekipo. Namreč nudili so dostojen odpor ekipiMaribora, ki je po svoji igralski zasedbi že pred pričetkom lige veljala za enega od kandidatov za uvrstitev na Finalni turnir.