Mladinci in kadeti A izgubili, kadeti B doma visoko zmagali

ELE 31. januar, 2011
232

V tem bogatem košarkarskem vikendu so v petek kadeti A tesno izgubili v Sl. Konjicah, v soboto so v domači dvorani kadeti B visoko premagali ekipo Konjice-Zreče B, mladinci pa so v nedeljo doma izgubili proti prvouvrščeni Komendi.

Tekma 2010 Kadeti 1. SKL - 1. SKL A2 VZHOD - Petek, 28.01.2011. 17:00

Konjice-Zreče A   :   Elektra A   66 : 61

Rezultat po četrtinah: 25:7, 13:15, 13:19, 15:20

1. sodnik: Ambrož Hočevar (Braslovče) 2. sodnik: Denis Jager (Slovenske Konjice)

Dvorana:
športna dvorana Slovenske Konjice

Ugotovitve in sklepi športno  srečanje z zanimivo končnico.

Tekma 2010 Kadeti U - 16 2. SKL - 2. SKL B3 VZHOD - Sobota, 29.01.2011. 10:00

Elektra B   :   Konjice-Zreče B  111 : 52

Rezultat po četrtinah: 33:18, 30:8, 25:6, 23:20

1. sodnik: Edis Salihovič (Zagorje) 2. sodnik: Tomaž Martini (Hrastnik)

Dvorana:
športna dvorana šoštanj

Strelci Elektra B: Andrejc 12 (4/8), Balazic 11 (1/2), Skaza 4, Kosi Jan 23 (1x3, 2/4), Mevc 12, šlutej 23 (3x3), špegel 26 (2x3, 2/2)

Konjice-Zreče B: Dubrovski 9 (3x3), Poklič 3 (1/8), Potočnik 2 (0/2), Klančnik 9 (3/3), Mlinšek 6 (2/4), Leva 2, Marušek 8 (4/4), Pijanmano 5 (1x3), Jančič 8 (2/4)

Kadetska ekipa B je visoko in brez problemov premagala ekipo Konjice-Zreče B. Odlično so igrala Aljaž šlutej, Kosi Jan in Kaj špegel. Kaj špegel je na zadnji tekmi dosegel 42 točk, tokrat pa je ponovno bil najboljši strelec ekipe in dosegel 26 točk. V igro so pri ekipi Elektre vstopili prav vsi igralci iz klopi in dali svoj delež k tej visoki zmagi.

Tekma 2010 Mladinci 1. SKL - 1. SKL A 2 - Nedelja, 30.01.2011. 18:00

Elektra šoštanj   :   Komenda Hram Gorjan   63 : 72

Rezultat po četrtinah: 15:6, 20:25, 13:25, 15:16

1. sodnik: Uroš Vuga (Malija) 2. sodnik: Matevž Grmadnik (Celje)

Dvorana:

Strelci:
KK Elektra:  Letonje 3, Suzič, Tratnik 8, Hasič 6, Puc 2, Lesnjak 6,
                   špegel 4, Bukovič 7, Pajevič 27, Nikič.

KK Komenda: Zadnik, Zorman 17, Hren 10, Mihelič 18, Zobavnik 3, Kavka,
                     Tarman 10, Kovač 6, Avdič 8.

Domača ekipa je tokrat igrala dobro v prvem polčasu kjer si je na sredi druge četrtine že priborila prednost 10 točk. A je Komenda do polčasa znižala razliko in nato v drugem polčasu zaigrala še bolje. Košarkarji Elektre so se do konca tekme nekajkrat nevarno približali gostom, a jim preobrat ni uspel. Pri domači ekipi je dobro tekmo odigral Pajeviæ, ki je odlično skakal v napadu.