Mladinci Elektre tesno izgubili z Grosupljem

ELE 21. september, 2010
199

V nedeljo 19.9.2010 je v športni dvorani šoštanj potekal 1. krog 1SKL za mladince. Nasprotniki so bili košarkarji Grosuplja.

Elektra : Grosuplje 79-86 (22:23, 21:13, 13:28, 23:22)

KK Elektra: Letonje, Zrimšek, Tratnik 2, Glavač 4, Hasič 10 ( 2x3 ), Puc, Lesnjak 1, špegel 10,
                  Bukovič 13, Gavrič 25, Pajevič 10, Suzič 4.

KK Grosuplje: Jerman 20, Todorovič 21, Zupančič, Ivanjko 15 ( 3x3 ), Badovinac, Kek, Trontelj 2,
                     Vravnik 13, Golob, Gojkovič 15.

Tekma je bila zelo razburljiva, saj sta se ekipi redno menjavali v vodstvu. Do polčasa si je Elektra uspela pridobiti kar lepo prednost, a žal v zadnjih sekundah 2. četrtine, dovolila da so Grosupeljčani zadeli dva meta za tri točke. V tretji četrtini so bolje začeli gostje in tako prešli v vodstvo in ga kljub vsem napadom košarkarjev Elektre v zadnji četrtini, z pametno igro uspeli zadržati do konca. Pri domačih je izstopal predvsem Gavrič, ki je dosegel 25 točk.

Duško Maličevič - trener mladincev KK Elektra:
Tekmo z Grosupljem smo dobro začeli, nato pa v tretji četrtini nerazumljivo popustili, kar so borbeni gostje znali kaznovati. Kljub porazu je cilj jasen - uvrstitev med 8 najboljših ekip v prvi mladinski ligi in uveljavitev mladih igralcev na katere računamo še v naslednjih sezonah.