Minuli vikend uspešni le starejši pionirji, poraz mladincev in kadetov

ELE 23. november, 2015
244

Starejši poionirji so dosegli prvo zmago v drugem delu letošnje sezone, doma so premagali ekipo šmarje Aza Plus. Kot ponavadi je v domači vrsti najbolj izstopal Primož Kresnik (31 točk, 14 skokov). Mladinci in kadeti so tokrat doživeli poraza, prvi izjemno tesen na Kodeljevem proti Slovanu (Kosi T. 22), slednji pa v Krškem proti ekipi Posavje (Ojsteršek 18, Marolt 16).

U15-2.SKL, 2. del, 2. kolo

22.11.2015 10:00, športna dvorana šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 81 - 67 šMARJE AZA PLUS

(24 - 18, 16 - 16, 24 - 14, 16 - 19)

Strelci za Elektro: Ferenc T. 6, Bečareviæ E. 9 /1x3/, Ojsteršek B. 6, Kučiš D. 8 (2:2), Kresnik P. 31 /1x3/ (2:4) in 14sk., Mraovič A. 2, Rotovnik M. 11 /1x3/, Radoja 8 in 8 sk.

STATISTIKA KZS

Spored in vsi rezultati

Marko Kremer, trener U15: "Čestitke fantom za prvo zmago v drugem delu. Tekma je potekala z veliko nihanj v naši ekipi. V prvem polčasu smo bili premalo zbrani in odločni 14 igubljenih žog. V drugem polčasu smo popravili igro in tekmo pripeljali do zaslužene zmage."

U17-1.SKL, 2. del, 3. kolo

21.11.2015 10:00, Oš Jurij Dalmatin

POSAVJE KRšKO 79 - 64 ELEKTRA šOšTANJ

Strelci za Elektro: Ojsteršek 18, Marolt 16, Žnidar Petelnišek 12, Golob 10, Pašič 4, Kikec 2, Ravnikar 2.

Tomaž Herman, trener U17: "Na prvo gostovanje v 2. delu smo se ponovno, kot že kar nekajkrat v tej sezoni, podali v okrnjeni zasedbi. Manjkala sta namreč poškodovana Stropnik in Vertačnik. Vendar smo tudi v takšni postavi imeli rezultat in niti igre v svojih rokah do nekaj minut do konca 3. četrtine, ko sta se za 2, 3 minute odpočila do tistega trenutka najučinkovitejša igralca. Nasprotnik je takoj izkoristil slabo reakcijo naših igralcev s klopi ter povedel in držal vodstvo do konca. Kot že tolikokrat do sedaj je bil v teh trenutkih problem obramba v igri 1:1 in skok!!! Povedal bi še, da so domači igralci nekaj minut do konca sprovocirali situacijo na igrišču do te mere, da skoraj prišlo do pretepa. Naši fantje so se postavili po robu in zato tako kot domačini prejeli tehnične napake."

U19-1.SKL, 2. del, 1. kolo

22.11.2015 16:30, šD Kodeljevo

SLOVAN 78 - 75 ELEKTRA šOšTANJ

(25 - 20, 22 - 21, 16 - 14, 15 - 20)

Strelci za Elektro: Kosi T. 22, Omladič 14, Ivenčnik 13, Purnat 12, Skornšek 5, Žnidar Petelinšek 4, Praunseis 2, Trap 2, Ojsteršek V. 1.