Loka kava : Elektra Esotech 54:58

ELE 16. januar, 2006
190
Škofja Loka – Po zmagi nad Koprom košarkarjem Loke kave TCG tokrat ni uspelo presenetiti favorizirane Elektre. Dvoboj je bil napet in dinamičen od začetka do konca, ekipi pa sta ...

Delo.si; 16.01.2006

Kavarji skoraj presenetili

Škofja Loka – Po zmagi nad Koprom košarkarjem Loke kave TCG tokrat ni uspelo presenetiti favorizirane Elektre. Dvoboj je bil napet in dinamičen od začetka do konca, ekipi pa sta igrali trdo v obrambi in naredili veliko napak v napadu. Ločani so izgubili kar 14 žog, slabo so izvajali tudi proste mete, kar jih je na koncu stalo četrte zmage v DP.

V tretji četrtini tekme je gostom uspelo povišati prednost na 13 točk razlike, vendar so domači košarkarji ob bučni podpori s tribun v zadnji četrtini znižali zaostanek na dve točki razlike. V zadnjih sekundah je imel Uroš Ivanovič priložnost, da s črte prostih metov rezultat izenači in priigra Loka kavi TCG podaljšek, vendar je bil obakrat neuspešen. Pri gostih je bil zato natančen Nuhanoviæ in s tem postavil končni rezultat.

Gašper Potočnik, trener Loke kave TCG: »Igralci so se držali dogovora in dobro igrali v obrambi. Žal nam ni steklo v napadu, slabo smo izvajali tudi proste mete, na koncu nam je zmanjkalo še malo sreče.

Loka kava TCG : Elektra Esotech 54:58 (34:47, 22:27, 12:9)

Dvorana Poden, gledalcev 100, sodniki Gojkovič (Lj), Gajšek (Trb) in Šinkec
(NG).

Loka kava TCG: U. Ivanovič 22 (5:11), Mihajloviæ 2, Kosec 2, Skok 8 (2:2),
Jankovič 7, Mihalič 6 (0:2), Troppan 2, Karničar 5;

Elektra Esotech: Bojiæ 5 (1:2), Nedeljkoviæ 14 (2:2), Mali 7 (1:2), Čmer 7 (1:4), Nuhanovič 13 (7:10), N. Ivanoviæ 12 (1:4).