LIGA TELEMACH: Visoka zmaga Šenčurja

ELE 17. januar, 2016
244
LIGA TELEMACH: Visoka zmaga Šenčurja

V 11. kolu lige Telemach je Elektra gostovala pri trenutno prvi ekipi lige, šenčurju in pričakovano visoko izgubila. Elektra je tekmo začela zelo vzpodbudno, saj se gostiteljem nikakor ni uspelo oddaljiti, po prvi četrtini je bil rezultat 20:15. V drugi in predvsem tretju četrtini je šenčur le naredil pričakovano visoko razliko, tekma se končnala z rezultatom 124:61. Za Elektro sta največ točk dosegla Aldin Hasiæ (17) in Tadej Kosi (16). Naslednje kolo bo 23.01.2016 ob 19.00, ko v šoštanj prihaja Rogaška.


LIGA TELEMACH, 11. kolo

16.01.2016 19:00, šD šenčur

šENČUR GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA 124 - 61 ELEKTRA šOšTANJ

(20 - 15, 35 - 18, 48 - 11, 21 - 17)

Strelci za Elektro: Hasiæ 17 (5 skokov), Kosi T. 16, Bukovič G. 7 (4 skoki), Kosi J. 6 (5 skokov), Praunseis 5, Purnat 5, Omladič 3, Žnidar Petelinšek 2.

Statistika KZS

Spored in vsi rezulati

Duško Maličeviæ, trener Elektre šoštanj: "Čestitke ekipi iz šenčurja za zmago. Mojim fantom nimam kaj očitati. Prvih 15 minut so igrali presenetljivo dobro, nato pa se je videlo, da jim nasproti stoji izkušena in telesno precej močnejša ekipa. Tudi pogled na klop, kjer kot spremljevalec sedi slovenska košarkarska legenda Roman Horvat ter dva trenerjeva pomočnika priča o tem, da je šenčurska zasedba resna ekipa, z resnimi načrti. Medtem moram jaz imeti v glavi, da moje fante čaka še tekma mlajših selekcij, da je potrebno razdeliti minutažo in paziti, da se kdo ne poškoduje. Če bi se Liga Telemach zaključila danes, naša ekipa ne bi izpadla. A do konca tekmovanja nas čaka še 16 tekem in bojim se, da ti fantje v takšni sestavi tempa ne bodo vzdržali. Nujno bi potrebovali dve do tri igralske okrepitve, da bi lahko razširili našo rotacijo, normalno igrali in tudi če ne bi obstali med prvoligaši, da bi bili vsaj konkurenčni. V tem tednu bomo imeli v klubu sestanke in upam, da se te stvari rešijo."

Iskanje