LIGA TELEMACH: Kljub slabemu prvemu polčasu mlada ekipa Elektre pustila dober vtis

ELE 9. januar, 2016
137

Po vseh težavah in preprekah, ki pestijo klub v tem trenutku, je Elektra le uspela sestaviti člansko ekipo za tekmo proti Helios Sunsom. Že pred tekmo je bilo jasno, da bo šla zmaga gladko v goste, vprašanje je bila samo še razlika. Po pričakovano skromni prvi četrtini (2:26) so Elektrini mladci le strlnili vrste ter do konca tekme izjemno močni ekipi gostov nudili dostojen odpor. Kljub težki situaciji v klubu izjemno veseli dejstvo, da je trener Duško Maličeviæ uspel v slačilnici ustvariti dobro vzdušje ter svoje varovance dobro motiviral, saj so v določenih trenutkih drugega polčasa prikazali zelo solidno in borbeno igro. Največ točk je dosegel Aldin Hasiæ (16), Nik Purnat jih je dodal 13, Kosi Jan 9. Prvič sta v 1.SKL zaigrala novinca v članski ekipi, Rok Žnidar Petelinšek ter Rok Trap, oba sta tudi dosegla po en koš!


LIGA TELEMACH, 10. kolo

09.01.2016 19:00, športna dvorana šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 57:108 HELIOS SUNS

(2 - 26, 19 - 28, 16 - 25, 20 - 29)

Strelci za Elektro: Hasiæ 16 (3 podaje), Purnat 13 (3 skoki), Kosi J. 9 (7 skokov, 4 ukradene žoge), Praunseis 7 (3 skoki), Omladič 6 (3 skoki), Trap 2, Žnidar Petelinšek 2, Kosi T. 2 (4 skoki).

STATISTIKA KZS

Spored in vsi rezultati

Duško Maličeviæ, trener Elektre šoštanj: "Kljub porazu moram reči, da sem zadovoljen in ponosen na 10 domačih fantov, ki so večinoma mladinci in kadeti. Zadnje tri četrtine smo odigrali povsem korektno in dosegli 57 točk. Vzdušje v moštvu je odlično in verjamem, da bo po nekaj dneh še bolje." 

V naslednjem, 11. kolu, Elektra gostuje v šenčurju proti ekipi šenčur Gorenjska gradbena družba (16.01.2015 ob 19.00).

Iskanje