LIGA NOVA KBM: Zmaga Portoroža

ELE 14. april, 2016
254

V 7. kolu lige za obstanek je bila tokrat pričakovano boljša ekipa Portoroža. Že v 3. minuti tekme se je poškodoval eden najboljših Elektrinih igralcev, Jan Kosi. Gostje so to s pridom izkoristili ter že v prvi četrtini napravili odločilno razliko (10-22). V drugem polčasu je Elektra le nekako vzpostavila ravnotežje in parirala gostom. Tokrat je poleg vedno konstatnega Bojana Ðurice (17 točk in 9 skokov) odlično tekmo odigral Domen Omladič, ki je dosegel svoj strelski rekord v 1.SKL. Dosegel je 15 točk in 7 skokov. V soboto Elektra odhaja na gostovanje v škofjo Loko.

LIGA NOVA KBM ZA OBSTANEK, 6. KOLO

13.04.2016 20:00, športna dvorana šoštanj

ELEKTRA šOšTANJ 69 - 101 PORTOROŽ

(10 - 22, 12 - 19, 24 - 29, 23 - 31)

Strelci za Elektro: Ðurica 17 (9 skokov), Omladič 15 (7 skokov), Hasiæ 12, Praunseis 10 (4 ukradene žoge), Žnidar Petelinšek 4, Bukovič G. 4, Purnat 4, Kosi T. 3.

Razpored in rezultati

Statistika KZS

Duško Maličeviæ, trener Elektre šoštanj: "Že v drugi minuti se je poškodoval Jan Kosi, kar je očitno pustilo posledice pri fantih, ki so se ustrašili in se niso več uspeli zbrati. Kasneje smo sicer uspeli vzpostaviti ravnotežje, a je bila razlika že previsoka. Priložnost za igro so znova dobili vsi naši košarkarji. Gremo trenirati še naprej."