Lastovka s trojko v zadnji sekundi prišla do zmage za točko

ELE 16. maj, 2015
249

V izjemno tesni tekmi je Elektra doživela poraz na gostovanju v Domžalah pri Lastovki Vzajemci. Percel je s trojko v zadnji sekundi postavil končni izid 79:78 za domačine. Elektra je slabo začela srečanje, saj je po 10 minutah zaostajala že za 13 točk. Rezultat je do sredine tretje četrtine le poravnala, nato je sledila tesna kočnica, ki je pripadla domačinom. Naslednja tekma bo v petek, 22. maja, v Podčetrtku proti Termam Olimia.

LIGA TELEMACH, KVALIFIKACIJE ZA MESTI V PRIHODNJI SEZONI, 2. KOLO (od štirih)

16.05.2015 ob 19:00, Hala Komunalnega centra Domžale

LASTOVKA VZAJEMCI 79:78 ELEKTRA šOšTANJ

(24 - 11, 13 - 21, 18 - 23, 24 - 23)

Cohn III 20 (14 skokov), Čebašek 22 (7 skokov), Bajramliæ 10 (5 skokov), Fifolt 9 (10 skokov), Bukovič 7 (4 podaje), Brčina 4, Lekič 3, Zagorc 3;

STATISTIKA KZS

Izjava trenerja Boštjana Kuharja: "Podcenjevanje in sebičnost, to je naša ekipa. Upam, da bodo fantje to vzeli v zakup in naslednjo tekmo odigrali bolje."

Na drugi tekmi kvalifikacij je do zmage prav tako prišel drugoligaš, Podčertek je premagal Hopse s 77:69. Sedaj imajo vse ekipe v skupini po dve zmagi.