LASTOVKA IN PLAMA PUR NASPROTNIKA ELEKTRE V KVALIFIKACIJAH ZA LIGO TELEMACH

ELE 28. april, 2014
141

V 2. SKL je zaključen prvi del prvenstva. Že pred zadnjim kolom si je napredovanje v Ligo Telemach zagotovila šenčur GGD. Mesto v dodatnih kvalifikacijah za 1. SKL sta si z zmagama priborili ekipi Lastovke in Plame Purja. 


V 2. SKL je zaključen prvi del prvenstva. Že pred zadnjim kolom si je napredovanje v Ligo Telemach zagotovila šenčur GGD. Mesto v dodatnih kvalifikacijah za 1. SKL sta si z zmagama priborili ekipi Lastovke in Plame Purja.

V 2. SKL je zaključen prvi del prvenstva. Že pred zadnjim kolom si je napredovanje v Ligo Telemach zagotovila šenčur GGD. Mesto v dodatnih kvalifikacijah za 1. SKL sta si z zmagama priborili ekipi Lastovke in Plame Purja. Slednja je bila po podaljšku boljša od Kolpe, Domžalčani pa so premagali LTH Castings. Že pred zadnjim krogom je bilo odločeno, da bo šenčur Gorenjska gradbena družba v sezoni 2014/15 igrala v Ligi Telemach.  

Za drugo in tretje mesto po prvem delu so se borile kar tri ekipe, LTH Castings, Plama Pur in Lastovka iz Domžal. Po pravi drami v Ilirski Bistrici, je domača Plama Pur potrebovala podaljšek in trojko Anžeta Srebovta ob zaključku tekme, da je s 83:82 premagala Kolpo iz Črnomlja in se tako uvrstila v mini ligo za uvrstitev v Ligo Telemach.  

Na medsebojnem obračunu med škofjeločani in Domžalčani so bili s 85:79 uspešnejši slednji, s tem pa so si zagotovili mesto v dodatnih kvalifikacijah za 1. SKL.  

 

RAZPORED TEKEM Elektre:

Nedelja, 04.05.2014 ob 19.00, Elektra šoštanj : Lastovka  (SPLETNI PRENOS)

Sobota, 10.05.2014, ob 19.30, Plama Pur : Elektra šoštanj

Sobota, 17.05.2014 ob 19.00, Lastovka Domžale : Elektra šoštanj 

Petek, 23.05.2014 ob 19.00, Elektra šoštanj: Plama Pur  (SPLETNI PRENOS)   

 

VABLJENI K OGLEDU TEKEM!

Iskanje