KVALIFIKACIJE ZA 1. SLOVENSKO KOŠARKARKO LIGO

ELE 7. julij, 2020
140
KVALIFIKACIJE ZA 1. SLOVENSKO KOŠARKARKO LIGO
Včeraj, 6. julija je KZS objavila bilten kvalifikacij za 1. SKL v sezoni 2020/21. Najstarejšim, ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ U19 je žreb v 1. krogu kvalifikacij namenil skupino 02, za nasprotnike pa ekipe BISTRICA, MIKLAVŽ in HRASTNIK. Razpored tekem: 1. krog, petek, 11. september, MIKLAVŽ - HRASTNIK in BISTRICA - ELEKTRA ŠOŠTANJ 2. krog, sreda, 16. september, BISTRICA - HRASTNIK in MIKLAVŽ - ELEKTRA ŠOŠTANJ 3. krog, nedelja, 20. september, ELEKTRA ŠOŠTANJ - HRASTNIK in MIKLAVŽ - BISTRICA Zmagovalec skupine se uvrsti v 2. krog kvalifikacij za 1. A SKL fantov U19. Drugo uvrščena ekipa v skupini se uvrsti v 1. B SKL za fante U19. Tretje in četrto uvrščeni ekipi začneta s tekmovanji v 2. SKL za fante U19.   Tudi Ekipa U17 je bila izžrebana v skupino 02, njeni nasprotnici pa sta ekipi RADENSKA CREATIV in BISTRICA. Razpored tekem: 1. krog, ponedeljek, 7. september, RADENSKA CREATIV - BISTRICA 2. krog, četrtek, 10. september, ELEKTRA ŠOŠTANJ - BISTRICA 3. krog, torek 15. september, ELEKTRA ŠOŠTANJ - RADENSKA CREATIV Zmagovalec skupine se uvrsti v 1. SKL za fante U17. Drugo in tretje uvrščeni ekipi začneta s tekmovanji v 2. SKL za fante U17.   Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 je na podlagi uvrstitve v sezoni 2019/20 uvrščena v 1. SKL za fante U15.   Vsem ekipam želimo kakovostne priprave in uspešne kvalifikacije. #MiSmoElektra

Iskanje