Košarkarjki Osnovne šole KDK Šoštanj v finalu divizije VZHOD Superšolarja

ELE 28. februar, 2018
215
Košarkarjki Osnovne šole KDK Šoštanj v finalu divizije VZHOD Superšolarja

V petek, 22.02.2018, je na Oš Karla Destovnika Kajuha potekalo polfinale košarkarskega Superšolarja v diviziji VZHOD, skupina A. Za mesto na finalnem turnirju divizije VZHOD so se pomerile ekipe starejših dečkov osnovnih šol Tabor I Maribor, Olge Meglič Ptuj in Karla Destovnika Kajuha šoštanj. Domača ekipa je pokazala prepričljivo boljšo igro in z veliko razliko premagala konkurente.


Rezultati:

Oš KDK šOšTANJ 50:14 Oš TABOR I MARIBOR 

Oš OLGE MEGLIČ 25:36 Oš TABOR I MARIBOR 

Oš KDK šOšTANJ 44:16 Oš OLGE MEGLIČ 

Vrstni red: 1. Oš KDK šoštanj, 2. Oš Tabor I Maribor, 3. Oš Olge Meglič Ptuj

V finale divizije VZHOD se je uvrstila ekipa Oš Karla Destovnika Kajuha šoštanj, ki je pretežno sestavljena iz igralcev KK Elektra. Ekipi in trenerju Tomažu Hermanu čestitamo ter jim želimo obilo športne sreče v nadaljnem tekmovanju.

Iskanje